BIO čisticí a prací prostředky

Pro extrémně citlivou a alergickou pokožku trpící dermatózou.

Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty doktorem Stewnerem pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou.

Výrobky Klar neobsahují:

  • vonné látky ani esenciální oleje
  • přebytečné nebo zdraví nebezpečné přísady
  • zesvětlovače, umělé enzymy, fosfáty, konzervanty a plnidla.

Produkty KLAR kombinují vynikající prací účinek s šetrností k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Obsahují rychle odbouratelné účinné látky a substance s čistou ekobilancí. Navíc všechny obsažené látky jsou plně deklarovány, stejně jako v přírodní kontrolované kosmetice.

Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát ECO Garantie.

1.    Klar na praní

Bělidlo (sůl na skvrny) 400g

Pro zářivě bílé prádlo a k odstranění skvrn. Účinné již od 30 OC.
Dermatologicky úspěšně testováno. NEPARFEMOVÁNO.

POUŽÍTÍ NA PRANÍ: Pro zářivě bílé prádlo přidejte 25 ml KLAR bělidla k pracímu prášku do hlavního praní. Před použitím na barevné prádlo nutno předem vyzkoušet stálost barev.
POUŽITÍ DO MYČKY NÁDOBÍ: 15 ml KLAR bělidla přidejte k prášku do zásobníku. Ideální k odstranění skvrn od čaje či kávy.
Složení (CE 648/2004). 15-30% bělidlo na bázi kyselin, méně než 5% neionických tenzidů, Obsahuje Natriumcarbonatperoxhydrat a Natriumcarbonat.

400g ● 97 Kč

Prací gel na barevné prádlo 1l

Vhodné k praní barevného i bílého prádla. Udržuje zářivou barvu prádla. Na praní bílého prádla přidejte KLAR bělidlo. Pere při teplotách 30 – 60 OC. Dermatologicky úspěšně testováno. NEPARFEMOVÁNO.
Dávkování:
1 odměrka = 30 ml. Podle zašpinění prádla a tvrdosti vody použijte 1,5 až 4 odměrky.
Tipy pro bílé prádlo a zachování barev:

Pro praní barevného prádla: 1,5 odměrky KLAR pracího gelu na barevné prádlo + KLAR změkčovač vody (pokud máte tvrdou vodu).
Pro praní bílého prádla: 1,5 odměrky KLAR pracího gelu na barevné prádlo + KLAR změkčovač vody (pokud máte tvrdou vodu) + KLAR bělidlo.
TIP na odolné skvrny např. od kakaa, krve či inkoustu použijte nejdříve KLAR bio žlučové mýdlo.

Složení: (CE 648/2004). 5-15% mýdlo, neionické tenzidy, méně než 5% anionické tenzidy.

1000ml ● 1797 Kč

Prací prášek z mýdlových ořechů*


Výborný na bílé i stálobarevné prádlo. Vystačí na přibližně 20 pracích cyklů. Vhodný na praní při teplotách od 30°C do 95°C. S rostlinným  rýžovým škrobem pro hebké prádlo.

1,1 kg ●287 Kč

 

 

Tekuté mýdlové ořechy na praní

Výborný na bílé i stálobarevné prádlo. Vhodný na ošetření přírodních, smíšených i syntetických materiálů. Na ruční praní i praní v pračce při teplotách 30°C - 95°C. Ideální na tmavé prádlo protože zachovává původní intenzitu barev. Vystačí na přibližně 20 pracích cyklů. Snadná manipulace a jednoduché dávkování.

1,5 l ● 257 Kč

Mýdlové ořechy pocházejí z jižní Indie. Rostliny dorůstají výšky až 15 m. Zralé plody se usuší a vylouskají. Zeslupek se opakovaným vařením vyloučí přírodní saponin, látka s vynikajícími pracími účinky

TIP: Pro zachování zářivých barev a proti zašednutí doporučujeme používat KLAR bělidlo. Pro zlepšení pracího účinku použijte KLAR změkčovač vody. K odstranění odolných skvrn od kakaa, krve nebo barev použijte KLAR žlučové mýdlo.

 

Tekutý prací prostředek na vlnu, hedvábí a jemné tkaniny

Klar na vlnu a hedvábí (normální)S šetrností šamponu odstraňuje nečistoty z jemných choulostivých vláken, vlněných a hedvábných tkanin. Vhodný pro praní v pračce při teplotách do 30°C i na ruční praní. pH neutrální.

500 ml ● 175 Kč2,5 l ● 647 Kč

TIP: Prádlo bude příjemně vonět, přidáte-li k máchání několik kapek vašeho oblíbeného éterického oleje


Žlučové mýdlo na odolné skvrny

K cílenému odstranění odolné špíny, mastnoty a skvrn od vína, ovoce, krve, sazí a pod. Výrobek není vhodný na vlnu a jemné tkaniny.
Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát ECOGARANTIE.

250 ml ● 98 Kč

 


Změkčovač vody


Zvláště vhodný při praní v tvrdé vodě.Změkčuje vodu a tím zvyšuje prací účinek při použití minimálního množství pracího prostředku. Zabraňuje usazování vodního kamene, čímž prodlužuje životnost pračky.Zabraňuje usazování vodního kamene, čímž prodlužuje životnost pračky. Zvláště vhodný při praní v tvrdé vodě. Vhodný při všech teplotách. Snadné použití – stačí přidat k pracímu prášku.

325 g ● 97 Kč; 2400 g ●575 Kč


 

2. Klar na nádobí

Prostředek na nádobí pro citlivou pleť

EKO KONCENTRÁT


Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí. Bez přidaných vonných esencí. Účinně rozpouští mastnou špínu a zaschlé zbytky jídla. Zároveň je jemný k pokožce rukou.

500 ml ● 89 Kč

 

Prostředek na nádobí pomeranč

EKO KONCENTRÁT

Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí.Bez přidaných vonných esencí. Účinně rozpouští mastnou špínu a zaschlé zbytky jídla. Zároveň je jemný k pokožce rukou.

500 ml ● 89 Kč;  1500 ml ● 157 KčTablety do myčky 25 ks

tablety-do-mycky (normální)

Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí.
Jednoduché dávkování a zároveň nejlepší výsledky při umývání nádobí.

Kombinace účinných, k přírodě šetrných látek zajišuje dokonalé odstranění mastnoty i odolné špíny. Nezanechává na nádobí vápenné usazeniny a stopy po kapkách.
Bez přidaných vonných esencí.Bez fosfátů a syntetických látek.Přípravek je vhodný i pro alergiky.S certifikátem ECO Garantie.

Dávkování: 1-2 tablety dle míry znečištění
500 g ● 189 Kč

 

3. Klar na úklid

Citronový čistič na vodní kámen


Přípravek je určen pro čištění všech hladkých, vodě odolných či lakovaných povrchů, umělých hmot, nábytku, dlaždiček apod. Účinně odstraní i mastnou špínu v kuchyni. Nezanechává šmouhy a škrábance.Spolehlivě odstraňuje vodní kámen z koupelen, praček, myček, kávovarů, rychlovarných konvic apod. Vhodný na všechny druhy hladkých povrchů odolných kyselinám.

500 ml ● 125 Kč

Dezinfekční prostředek

Proti plísním a bakteriím

  • Roztok určený k přímému použití.
  • Efektivně odstraňuje veškeré plísně a bakterie, jako je salmonela, pseudomonas, stafylokok nebo e-coli bakterie.
  • Vhodný k domácímu i velkokapacitnímu použití - do koupelen a kuchyní, na spotřebiče, pracovní plochy apod. S vůní éterických olejů z BIO levandule a šalvěje.

Dávkování: Přípravek je určen k přímému použití, netřeba ředit. Aplikujte přímo na dezinfikovanou plochu, v případě nutnosti po cca 2 minutách působení opláchněte vodou.

Upozornění: Uchovávejte v uzavřené nádobě mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s otevřeným ohněm.
250 ml ● 227 Kč


Univerzální čistič do domácnosti

Klar univerzální čistič 500 ml (normální)Přípravek je určen pro čištění všech hladkých, vodě odolných či lakovaných povrchů, umělých hmot, nábytku, dlaždiček apod. Účinně odstraní i mastnou špínu v kuchyni. Nezanechává šmouhy a škrábance.

500 ml ● 89 Kč

 

 

 

Čistič na podlahy

prostredek-na-podlahy (normální)Účinně čistí a díky přírodním ingrediencím vytváří jemnou ochrannou vrstvu a tím šetrně pečuje o čištěné materiály. Výborný na linoleum, dlaždice, neglazovanou kramiku, kamenné podlahy, dřevěné voskované nebo olejovanépodlahy a korek, PVC, CV nebo gumu.

Stačí pouze 20 ml do 5 litrů vody.

 

1l ● 135 Kč

10l ● 1127 Kč

4. Klar na ruce

Tekuté mýdlo na ruce z mýdlových ořechů


Jemné mýdlo pro citlivou očistu. S BIO pšeničnými proteiny a BIO bylinnými extrakty pro jemnou a hebkou pokožku rukou. Využívá čisticího účinku mýdlových ořechů. pH neutrální. Složení vyhovuje požadavkům BDIH. Bez přidaných vonných esencí. S certifikátem ECO Garantie.

240 ml ● 115 Kč


Tuhé mýdlo na ruce z mýdlových ořechů

Extra jemné čištění a péče díky přirozeně šetrným mycím vlastnostem mýdlových ořechů.

Ideální pro očistu těla: mýdlo z mýdlových ořechů čistí a zároveň pečuje o pokožku.Jemné a k pokožce šetrné ingredience jsou naší doménou. U svých přípravků se soustředíme nejen na efektivní mycí účinek, ale také na snesitelnost s pokožkou.

Přirozený ochranný film na povrchu pokožky je velmi citlivý, proto klademe důraz na to, aby všechny naše produkty prošly dermatologickými testy a garantovaly tak šetrnost k pokožce.

100 gl ● 25 Kč


Přírodní jádrové mýdlo

Přírodní Jádrové mýdlo KLAR se ideálně hodí na praní prádla i mytí pokožky těla a rukou. Klasické mýdlo našich babiček c ekologické top kvalitě.

Jemné a k pokožce šetrné ingredience jsou naší doménou. U svých přípravků se soustředíme nejen na efektivní mycí účinek, ale také na snesitelnost s pokožkou.

Naše mýdla jsou vyrobena čistě na bázi rostlinných olejů a tuků, které čistí jemně a přesto důkladně.

100 gl ● 25 Kč
Napsali o nás

7.6.2010
Look 2009

Cleanut - Tekuté mýdlové ořechy

look-2009 (normální)

archív