KLAR Prací gel na barevné prádlo 1l

Vhodné k praní barevného i bílého prádla. Udržuje zářivou barvu prádla. Na praní bílého prádla přidejte KLAR bělidlo. Pere při teplotách 30 – 60 OC. Dermatologicky úspěšně testováno. NEPARFEMOVÁNO.

Dávkování: 1 odměrka = 30 ml. Podle zašpinění prádla a tvrdosti vody použijte 1,5 až 4 odměrky.

Tipy pro bílé prádlo a zachování barev:

Pro praní barevného prádla: 1,5 odměrky KLAR pracího gelu na barevné prádlo + KLAR změkčovač vody (pokud máte tvrdou vodu).
Pro praní bílého prádla: 1,5 odměrky KLAR pracího gelu na barevné prádlo + KLAR změkčovač vody (pokud máte tvrdou vodu) + KLAR bělidlo.
TIP na odolné skvrny např. od kakaa, krve či inkoustu použijte nejdříve KLAR bio žlučové mýdlo.

Složení: (CE 648/2004). 5-15% mýdlo, neionické tenzidy, méně než 5% anionické tenzidy.

KLAR Bělidlo (sůl na skvrny) 400g

Pro zářivě bílé prádlo a k odstranění skvrn. Účinné již od 30 OC.

Dermatologicky úspěšně testováno. NEPARFEMOVÁNO.

POUŽÍTÍ NA PRANÍ: Pro zářivě bílé prádlo přidejte 25 ml KLAR bělidla k pracímu prášku do hlavního praní. Před použitím na barevné prádlo nutno předem vyzkoušet stálost barev.

POUŽITÍ DO MYČKY NÁDOBÍ: 15 ml KLAR bělidla přidejte k prášku do zásobníku. Ideální k odstranění skvrn od čaje či kávy.

Složení (CE 648/2004). 15-30% bělidlo na bázi kyselin, méně než 5% neionických tenzidů, Obsahuje Natriumcarbonatperoxhydrat a Natriumcarbonat.

Rostlinné jádrové mýdlo 100g

Almawin přináší tradiční a spolehlivé jádrové mýdlo v čistě rostlinné podobě. Tento druh mýdla se také označuje jako marseillské mýdlo.

Rostlinné jádrové mýdlo ALMAWIN je šetrné k pokožce a pro příjemný pocit je lehce navoněné přírodní citronovou vůní.  Díky svému složení je výborné jak na péči o pokožku, tak i na praní prádla – tak jak to znaly naše babičky.

Použití: NA PRANÍ – jako klasické jádrové mýdlo, buď namydlit přímo skvrnu, nebo při namáčení prádla rozpustit v teplé vodě. NA PÉČI O POKOŽKU – vhodné na mytí rukou i celého těla.

Amlawin rostlinné jádrové mýdlo obsahuje pouze rostlinné složky a obsahuje také složky pocházející z ekologického pěstování.

Složení (CE 684/2004): více než 30% mýdlo, obsahuje vonnou složku.

Tuhé mýdlo na skvrny 100g

Ověřený, účinný a šetrný přípravek k odstraňování skvrn.  Odstraňuje skvrny po ovoci, krvi, mastnotě, inkoustu apod. K použití na stálobarevné prádlo.

Jednou z aktivních složek je mýdlo získávané jednoduše z tuku a louhu. Surovinou je kokosový tuk, který má výtečnou čisticí účinnost a další rostlinné oleje s vysokou schopností rozpouštět tuky. Kombinace různě účinných rostlinných olejů tvoří vhodný základ pro široké spektrum působení přírodní kravské žluči. Kravská žluč obsahuje lipázu a proteázu  a také enzymy rozpouštějící lipidy a proteiny, díky nim výborně rozpouští špínu.

Potřebujeme-li odstranit pár skvrn na prádle, stačí je ošetřit ALMAWIN tuhým mýdlem na skvrny a nemusíme pak používat bělící přísady do celého praní.  Navlhčíme skvrnu a potřeme ji ALMAWIN tuhým mýdlem na skvrny. Necháme několik minut působit. Velmi odolné skvrny můžeme vydrhnout kartáčem či hadříkem.  Poté pečlivě opláchneme v čisté vodě a pereme jako běžné prádlo.

Před použitím na barevné prádlo je vhodné ověřit barevnou stálost. ALMAWIN tuhé mýdlo na skvrny je vyrobeno z rostlinného mýdla a kravské žluči.

Doporučené použití: Navlhčete skvrnu i mýdlo, důkladně potřete skvrnu mýdlem. Nechte působit několik minut a poté důkladně vypláchněte v čisté vodě.  Poté vyperte jako běžné prádlo v pračce.

  • jednoduché použití
  • ideální na cesty a na dovolenou
  • vhodné na bílé i barevné prádlo

Tekutý prací prostředek Sport + Outdoor 750 ml

První ekologický prací prostředek pro sport a outdoor vybavení!
-
Ekologicky vypere všechny nečistoty
- Účinně odstraňuje stopy potu
- Při praní zachovává funkčnost membránových tkanin (jejich prodyšnost a funkčnost)
- Při praní zachovává účinnost a kvalitu moderních materiálů jako jsou speciální vlákna,  mikrovlákna, plavecké oblečení, membránové tkaniny apod.

Jak funguje nový AlmaWin Sport + Outdoor?
Pracího účinku a tím i ochrany speciálních tkanin je dosaženo jedinečným složením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukerné tenzidy (vyrobené z brambor, kukuřice a cukrové třtiny a cukrové řepy), sulfáty z rostlinných olejů, směs solných kyselin a kyselinu citronovou ke změkčení vody a zlepšení pracího efektu. Neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány a vlákna. Pro desinfekci a vůni je přidán BIO levandulový éterický olej.
Účinný při teplotách 20°, 30° a 40°C.

Dávkování: Praní v pračce: Dávkujte po uzávěrech (1 uzávěr = 30ml) dle tvrdosti vody a intenzity zašpinění 
Ruční praní: 1/2 uzávěru na 5 litrů vody. Vhodné pro všechny tvrdosti vody.

Tablety do myčky 25 ks

Ekologický přípravek pro dokonale čisté nádobí.
Jednoduché dávkování a zároveň nejlepší výsledky při umývání nádobí.

Kombinace účinných, k přírodě šetrných látek zajišuje dokonalé odstranění mastnoty i odolné špíny. Nezanechává na nádobí vápenné usazeniny a stopy po kapkách.

Bez přidaných vonných esencí.

Bez fosfátů a syntetických látek.

Přípravek je vhodný i pro alergiky.

S certifikátem ECO Garantie.

Dávkování: 1-2 tablety dle míry znečištění
  • Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou.
  • Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo zkombinujete s BIO čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce.
  • Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát ECOGARANTIE.

500 g • 189 Kč

Mýdlové ořechy v BIO bavlněných polštářcích

Pro skutečně snadné praní a přirozenou čistotu bílého i barevného prádla. Každý BIO bavlněný polštářek obsahuje nasekané slupky mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na přírodní saponin, který se z nasekaných kousků efektivně uvolňuje a zvyšuje prací sílu. Navíc jsou mýdlové ořechy šetrné k barvám i tkanině.Myní se zcela neutrální vůní.

Každý polštářek můžete použít 2 – 3x.

TIP: Při silném zašpinění přidejte KLAR bělidlo u bílého prádla a KLAR změkčovač vody pokud je tvrdá voda. KLAR mýdlové ořechy se dají snadno kompostovat nebo vyhodit do bioodpadu.

16 x 120 g ● 235 Kč

Čistič na podlahy

Účinně čistí a díky přírodním ingrediencím vytváří jemnou ochrannou vrstvu a tím šetrně pečuje o čištěné materiály. Výborný na linoleum, dlaždice, neglazovanou kramiku, kamenné podlahy, dřevěné voskované nebo olejovanépodlahy a korek, PVC, CV nebo gumu.

Stačí pouze 20 ml do 5 litrů vody.

1l ● 135 Kč

10l ● 1127 Kč


Napsali o nás

7.6.2010
Look 2009

Cleanut - Tekuté mýdlové ořechy

look-2009 (normální)

archív