Univerzální čistič 

Čistič do domácnosti 500 ml (normální)Skvělý pomocník do každé domácnosti s jemnou vůní éterických olejů. Účinně čistí a spolehlivě odstraňuje běžné nečistoty a mastnotu ze všech druhů hladkých povrchů, lze použít i na čalounění. Dodá lesk a oživí barvy. S obsahem kukuřičných proteinů, kokosového a palmového oleje, které chrání pokožku rukou.


Použití: Koncentrát - podle míry znečištění ředíme přípravek vodou

Obsah 500 ml 

Cena: 97,- Kč

Složení: cukrové tenzidy, síran glycerínu, ethanol, kyselina mléčná, kuchyňská sůl, soda, benzylalkohol, pšeničné proteiny, éterické oleje (limonen*, máta peprná*, eukalyptus*), voda

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

INCI: <5% nonionic surfactants (vegetal saccharoidal surfactants), anionic surfactants (vegetal
fatty alcohol sulphates), perfumes (essential lemon oil* and eucalyptus oil*), limonene.
*certified organic. Further ingredients: water, ethanol, sodium chloride, lactic acid, soda,
wheat proteins. 100% of the ingredients are of natural origin.

 

UNIVERZÁLNÍ Pomerančový čistič 

 

Pomerančový čistič 500 ml (normální)Univerzální prostředek pro čištění „naprosto všeho". Podle míry zředění působí jako univerzální čistič pro domácnost, slouží k ručnímu čištění a odmašťování, odstraňuje odolné skvrny a pohlcuje pachy.

Velmi účinný na mastné skvrny a fleky. Dokáže zázračně vyčistit i několikaleté usazeniny na smažící pánvi či ve fritovacím hrnci. V koncentrované formě odstraňuje zbytky lepidel, vosků, razítkové barvy, dehtové skvrny, ztvrdlé živočišné a rostlinné tuky, gumové šmouhy na podlaze, skvrny od kuličkového pera a fixů, lak na nehty a olejové barvy, skvrny na čalounění a kobercích. Pohlcuje nepříjemné pachy. Ve zředěné podobě čistí veškeré povrchy odolávající vodě.


Použití: Podle znečištění použijte 2-4 uzávěry (30-60 ml) na 5 litrů vody. Prostředek je po zředění vodou mléčně zakalený.


Upozornění: Před použitím ověřte odolnost materiálu a jeho barevnou stálost. Textilie po ošetření vyperte. Pro vysokou koncentraci odmašťujících složek je nutné při práci používat ochranných rukavic. Může způsobit poškození plic a vyvolat záněty očí. Uchovávejte v uzavřené nádobě mimo dosah dětí.

Obsah 500 ml 

Cena: 267,- Kč

Složení: přírodní terpeny z pomerančových slupek, rostlinný emulgátor, cukrové tenzidy, etanol, bylinný extrakt.

INCI:≥30% aliphatic hydrocarbons (natural orange peel terpenes) ≥5% <15% nonionic surfactants
(emulsifying agent on vegetal basis and saccharoidal surfactants). Contains limonene, citral,
linalool, citronellol, geraniol, farnesol, ethanol, herbal extract.

 

 

WC čistič   

WC čistič 500 ml (normální)Účinně rozpouští mastnotu, špínu a vodní kámen a udržuje WC hygienicky čisté. Speciální, zhuštěná konzistence zaručí, že se přípravek dostane i do nedostupných míst. S příjemnou vůní eukalyptu a máty peprné.


Použití: Aplikujte na čištěný povrch, nechte působit, vydrhněte štětkou 
a spláchněte. Používejte neředěný.

Obsah: 500 ml

Cena: 127,- Kč

Složení: cukrové tenzidy, deriváty glycerínu, kyselina mléčná, kyseliny citronová, benzylalkohol, síran glycerínu, polysacharidy, éterické oleje (eukalyptus*, máta*), voda

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

INCI: saccharoidal surfactants, vegetal fatty acid monoglycerides, lactic acid, citric acid, fatty
alcohol sulphates, essential oils (eukalyptus*, peppermint*), xanthan gum, water.

 

 Čistič na koupelny 

 

 

Čistič na koupelny (normální)Je vhodný na všechny hladké povrchy odolné vůči kyselinám. Odstraňuje mastné nečistoty a odolnou špínu, dodá čištěnému povrchu lesk bez namáhavého drhnutí. S obsahem glycerínu a kukuřičných proteinů, které chrání pokožku rukou. Eukalyptový olej dodá příjemnou, svěží vůni.

 
Použití: Používejte neředěný. Rovnoměrně naneste na čištěnou plochu a podle intenzity znečištění nechte působit (asi 1-5 minut), potom spláchněte a umyjte. Spáry mezi dlaždicemi před použitím navlhčete. Otestujte snášenlivost materiálu na skrytém místě. Nepoužívejte na mramor, vápenec nebo povrchy málo odolné vůči kyselinám. Používejte ochranné rukavice.

Obsah: 500 ml

Cena: 132,- Kč

Složení: rostlinné deriváty glycerínu, cukrový tenzid, kyseliny mléčná, kyselina citronová, benzylalkohol, éterické oleje (eukalyptus*), voda

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

INCI: méně než 5% neionických tenzidů, benzylalkohol, citral, geraniol, citronellol, d-limoneny, linalool

 

Čistič na okna a skleněné povrchy 

Čistič na skla a okna 500 ml (normální)Spolehlivě čistí všechny skleněné a plastové povrchy, skvěle leští, rychle schne a nezanechává šmouhy. Je vhodný pro všechny povrchy, které odolávají vodě - zrcadla, okna, skleněné tabule a stoly, televizní a počítačové monitory, lakovaný a plastový nábytek, obkládačky, konzoly vozidel. Lze jej použít i do ostřikovačů autoskel. Není vhodný pro plazmové obrazovky.

Použití: Nastříkejte na znečištěnou plochu, očistěte a vytřete do sucha. Při rozstřikování držte nádobku ve vzdálenosti 40 cm od čištěné plochy. Lze ředit vodou.

Obsah: 500 ml

Cena: 115,- Kč

Složení: ethanol, cukrové tenzidy, voda

INCI: méně než 5% neionických tenzidů

 

  

Čistič na sporáky a sklokeramické desky


Intenzivní čistič na sporáky 250 ml (normální)Ideální pomocník na odolnou špínu - zaschlé či připečené zbytky jídla, saze i rez. Čistí sklokeramické desky, sporáky, hrnce, pánve, kachličky, krbová dvířka. Výborně se hodí pro údržbu barevných kovů, jako jsou mosaz a měď.

Krémová konzistence s obsahem jemně mletých vápenných částic zajistí účinné leč šetrné čištění. S obsahem éterických olejů pro příjemnou, decentní vůni.

Použití: Před použitím protřepat. Čištěnou plochu navlhčete, přípravek rovnoměrně naneste a nechte několik minut působit. Poté řádně setřete a vyleštěte dosucha. Prostředek se používá neředěný.

Obsah:250 ml

Cena: 86,- Kč

Složení: cukrový tenzid, síran glycerínu, vápenná moučka z Švábské Alby,  xanthan, alkohol, přírodní éterické oleje (levandule*, lemongrass*), voda

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

INCI:<5% nonionic surfactants (vegetal saccharoidal surfactants), anionic surfactants (vegetal
fatty alcohol sulphates), perfums (natural essential lemongrass oil and lavandin oil*), citral,
linalool. *certified organic. Further ingredients: lime flour, water, alcohol, bentonite, xanthanNapsali o nás

7.6.2010
Look 2009

Cleanut - Tekuté mýdlové ořechy

look-2009 (normální)

archív