Rostlinné jádrové mýdlo 100g

šetrné k pokožce a pro příjemný pocit je lehce navoněné přírodní citronovou vůní.  Díky svému složení je výborné jak na péči o pokožku, tak i na praní prádla – tak jak to znaly naše babičky.

Použití: NA PRANÍ – jako klasické jádrové mýdlo, buď namydlit přímo skvrnu, nebo při namáčení prádla rozpustit v teplé vodě. NA PÉČI O POKOŽKU – vhodné na mytí rukou i celého těla.

Amlawin rostlinné jádrové mýdlo obsahuje pouze rostlinné složky a obsahuje také složky pocházející z ekologického pěstování.

Složení: více než 30% mýdlo, obsahuje vonnou složku.
Obsah:100 g
Cena: 49,-Kč

 

 

Tuhé mýdlo na skvrny 100g

S přirozenou silou žluči

tuhé mýdlo na skvrny (normální)Tradiční receptura k odstranění většiny skvrn na stálobarevném prádle (např. po ovoci, krvi, inkoustu, trávě, mastnotě a dalších). Žluč obsahuje enzymy, které napomáhají k odstranění skvrn přirozeným způsobem. Před použitím na barevné prádlo je třeba ověřit barevnou stálost.

Doporučené použití: Navlhčete skvrnu i mýdlo, důkladně potřete skvrnu mýdlem. Nechte působit několik minut a poté důkladně vypláchněte v čisté vodě.  Poté vyperte jako běžné prádlo v pračce.

- jednoduché použití
- ideální na cesty a na dovolenou
- vhodné na bílé i barevné prádlo

Potřebujeme-li odstranit pár skvrn na prádle, stačí je ošetřit ALMAWIN tuhým mýdlem na skvrny a nemusíme pak používat bělící přísady do celého praní.  Navlhčíme skvrnu a potřeme ji ALMAWIN tuhým mýdlem na skvrny. Necháme několik minut působit. Velmi odolné skvrny můžeme vydrhnout kartáčem či hadříkem.  Poté pečlivě opláchneme v čisté vodě a pereme jako běžné prádlo.

Složení:  >30 % rostlinné mýdlo, Dicarboxymethyl Alaninate, kravská žluč, chlorofyl, parfum
Obsah:100 g
Cena: 49,-Kč

Tekutý prací prostředek Sport + Outdoor 750 ml

První ekologický prací prostředek pro sport a outdoor vybavení!
-
Ekologicky vypere všechny nečistoty
- Účinně odstraňuje stopy potu
- Při praní zachovává funkčnost membránových tkanin (jejich prodyšnost a funkčnost)
- Při praní zachovává účinnost a kvalitu moderních materiálů jako jsou speciální vlákna,  mikrovlákna, plavecké oblečení, membránové tkaniny apod.

Jak funguje nový AlmaWin Sport + Outdoor?
Pracího účinku a tím i ochrany speciálních tkanin je dosaženo jedinečným složením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukerné tenzidy (vyrobené z brambor, kukuřice a cukrové třtiny a cukrové řepy), sulfáty z rostlinných olejů, směs solných kyselin a kyselinu citronovou ke změkčení vody a zlepšení pracího efektu. Neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány a vlákna. Pro desinfekci a vůni je přidán BIO levandulový éterický olej.
Účinný při teplotách 20°, 30° a 40°C.

Dávkování: Praní v pračce: Dávkujte po uzávěrech (1 uzávěr = 30ml) dle tvrdosti vody a intenzity zašpinění 
Ruční praní: 1/2 uzávěru na 5 litrů vody. Vhodné pro všechny tvrdosti vody.

Míra ušpinění

Tvrdost vody

Lehce špinavé

Středně špinavé

Špinavé

Měkká

40 ml

50 ml

60 ml

Středně tvrdá

50 ml

60 ml

70 ml

Tvrdá

60 ml

70 ml

80 m

Obsah:750 ml
Cena: 197,-Kč

Tekutý prostředek na praní

Tekutý prací prostředek 1 500 ml (normální)Šetrný prací prostředek na bílé i barevné prádlo. S obsahem změkčujících látek pro hedvábnou jemnost vašeho prádla a příjemnou, delikátní vůní přírodních éterických olejů. Pšeničné proteiny navíc pečují o pokožku rukou. Účinný při teplotách od 30°C do 95°C. Vhodné do pračky i na ruční praní. Bez fosfátů, plniv a konzervačních prostředků. Nevhodné na vlnu 
a hedvábí.

Použití: Dávkujte přímo do bubnu. Na zvlášť odolné skvrny použijte AlmaWin bělidlo nebo AlmaWin jádrové mýdlo.

Dávkování: Praní v pračce: Dávkujte po uzávěrech (1 uzávěr = 30ml) dle tvrdosti vody a intenzity zašpinění 
Ruční praní: 15ml prostředku rozřeďte v 5 litrech vody

Tvrdost vody

Mírné znečištění

Střední znečištění

Velmi silné znečištění

Měkká

1 a ½ uzávěru

1 a ½ uzávěru

2 a ½ uzávěru

Střední

1 a ½ uzávěru

2 a ½ uzávěru

3 uzávěry

tvrdá

2 a ½ uzávěru

3 uzávěry

4 uzávěryObsah:750 ml a 1500ml

Cena: 167,- Kč; 276,- Kč

Složení: mýdlo z rostlinných* olejů, cukrové tenzidy, síran glycerínu, ethanol, kyselina mléčná, sodná sůl kyseliny jantarové, pšeničné proteiny, éterické oleje (levandule*), voda

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

INCI: 5-15% mýdla, 5-15% neionických tenzidů, méně než 5% anionických tenzidů, aromatické látky: limoneny, linalool

 

Krém na praní a čištění

 


Čistící krém 750 ml (normální)Čisticí krém k mnohostrannému využití - na praní bílého i barevného prádla při nízkých teplotách (30°C - 40°C), k čištění dlaždiček, umělohmotných povrchů, aut, koberců, polstrovaného nábytku aj. Skvěle rozpouší odolnou špínu a mastnotu a nezanechává stopy po čištění. Obohacen o látky pečující o pokožku. S příjemnou, delikátní vůní éterických olejů.

Použití: Ruční praní: 1/3 uzávěru (=10ml) na 5 l vody. Silně zašpiněná místa předem potřete a nechte přípravek působit.
Praní v pračce: 1/2 uzávěru na 1 prací cyklus.
Praní záclon: Přidejte 2 lžičky AlmaWin bělidla
Ostatní čištění: 1/3 uzávěru na 5 l vody.

Obsah: 750 ml

Cena: 192,- Kč

Složení: cukrové tenzidy, síran gycerínu, deriváty glycerínu, ethanol, kyselina mléčná, benzylalkohol, pšeničné proteiny, éterické oleje (levandule*), voda

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

INCI: 5-15% anionických a neionických tenzidů, benzylalkohol, aromatické látky, limoneny, linalool

 

Prací prášek na barevné a jemné prádo

 

 

 

Barevné a jemné prádlo (normální)Prací prostředek s vyváženými dermatologickými vlastnostmi a vynikajícím pracím účinkem je určen pro jemné a barevné textilie kromě vlny (např. hedvábí a směsové tkaniny). Díky obsahu přírodních enzymů umožní praní i při nižších teplotách. Změkčuje vlákno a oživuje barvy. S obsahem rýžového škrobu pro hebkost vašeho prádla a přírodními éterickými oleji pro příjemnou vůni. Bez fosfátů, optických bělidel, plniv a konzervantů. Ekologicky odbouratelné.

Použití: je vhodný k praní jemného a stálobarevného prádla při teplotách od 60°C. Nasypejte do dávkovače nebo s prádlem přímo do bubnu. Předpírání zpravidla není třeba. Důkladně vymáchejte. K odstranění odolných skvrn doporučujeme přidat AlmaWin bělidlo, pro předpírku AlmaWin Krém na skvrny nebo AlmaWin jádrové mýdlo.

Obsah: 1kg a 2kg

 

Cena: 235,- Kč / 399,- Kč

 

Složení: cukrové tenzidy, mýdlo z rostlinného oleje*, sírany glycerínu , rostlinné deriváty glycerínu, kyselina citronová, soda, hydrogenuhličian sodný, sodná sůl kyseliny polyasparginové, enzym proteáza, přírodní rýžový škrob, přírodní éterický olej (levandule*)

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

INCI: méně než 5% anionických a neionických tenzidů, 5-15% mýdla, enzym proteáza, aromatické látky: limonen, linaloolUniverzální prášek na praní

 

 

Univerzální prací prášek (normální)Univerzální prací prostředek na praní bílého i barevného prádla při teplotách od 30°C do 95°C. Díky obsahu přírodních enzymů účinně odstraní i odolnou špínu už při nízkých teplotách. S rýžovým škrobem pro hebkost vašeho prádla a přírodními éterickými oleji pro příjemnou vůni. Má velmi dobrý změkčující účinek a proslužuje tak životnost pračky. Bez fosfátů, optických bělidel, plniv a konzervantů. Ekologicky odbouratelné.

Použití: Dávkujte přímo do bubnu. Předpírání zpravidla není třeba. Důkladně vymáchejte.
K odstranění odolných skvrn doporučujeme přidat AlmaWin bělidlo, pro předpírku Almain Krém na skvrny nebo AlmaWin jádrové mýdlo.

Obsah: 1080 g a 2kg

 

 

Cena: 235,- Kč / 399,- Kč

Složení: cukrové tenzidy, mýdlo z rostlinných* tuků a olejů, síran glycerínu, kyselina citronová, soda, hydrogenuhličitam sodný, sodné soli kyseliny polyasparginové, rýžový škrob, bělidlo na kyslíkové bázi, enzym proteáza, éterický olej (levandule*)

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

INCI: méně než 5% anionických a neionických tenzidů, 5-15% mýdla a bělicího přípravku na kyslíkové bázi, enzym proteáza, aromatické látky: limoneny, linalool

 
Bělidlo

Bělidlo (normální)Prostředek na zvlášť odolné skvrny od ovoce, trávy, kávy, čaje, krve apod. Oživí barvy a zašedlým záclonám navrací původní bělost. Pro zlepšení čisticího účinku lze přidat např. k prostředku na nádobí.

Použití: Do pračky - přidejte jednu polévkovou lžíci AlmaWin bělidla do hlavního praní.
Do myčky - přidejte jednu čajovou lžičku.

Obsah: 500 g

Cena: 167,- Kč

 

 

Složení: bělidlo na kyslíkové bázi, soda, hydroxid sodný, citran sodný, síran sodný, cukrové tenzidy, bělicí činidlo

 

INCI: 15-30% bělidla na kyslíkové bázi, méně než neionických tenzidů

 

 

 

 

 


cleanut - Tekuté mýdlové ořechy

 

 

Ekologicky, rychle a efektivně - i pro velmi citlivou pokožku

Cleanut 750 ml (normální)Cleanut - Tekuté mýdlové ořechy jsou inovativní prací prostředek pro barevné prádlo s přirozeným změkčovacím efektem. Jejich základem je extrakt z indických mýdlových ořechů a přírodní minerály.

Mýdlové ořechy jsou důležitou součástí léčby v Ayurvédské medicíně
a v Indii jsou více než 3 000 let požívány jako přírodní a zdravý čisticí prostředek.

Pro lepší účinek jsou mýdlové ořechy smíchány s BIO rostlinný mýdlem
a dalšími BIO ingrediencemi. Amawin Cleanut obsahuje navíc aktivní látky z pšenice, brambor a cukrové třtiny. Toto unikátní složení je stejně efektivní, jako běžný výrobek s aktivními látkami z ropy.

Obsah: 750 ml

Cena: 175,- Kč

Výhody cleanut:
Měkké prádlo i bez aviváže ● trvalé, zářivé barvy ● příjemná přírodní vůně ● zaručená čistota prádla již od 20 OC ● přátelské nejen k pokožce ale i životnímu prostředí ● usnadňuje žehlení ● balení 750 ml vydrží až na 25 pracích cyklů ● snadné použití i dávkování.

Almawin cleanut překonaly nejpřísnější světová a ekologická kritéria pro trvale udržitelný rozvoj.

Složení: výtažek z mýdlových ořechů, cukrové tenzidy, síran glycerínu, sodná sůl kyseliny jantarové, ethanol, mýdlo z rostlinnných* olejů, benzylalkohol, kyselina citronová, éterické oleje (verbena*, eukalyptus*), polysacharidy, pšeničné proteiny, voda

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

 

INCI: 5-15% extraktu z mýdlových ořechů, méně než 5% neionických a anionických tenzidů, méně než 5% rostlinného* mýdla, benzylalkohol, aromatické látky: d-limoneny, citral, geraniol, linalool, citronellolBio Aviváž

Citronově svěží s BIO Verbenou a BIO eukalyptem

Bio aviváž 750 ml (normální)Dodá prádlu nádherně svěží vůni a jeho jemnost vás bude hladit po celý den. Je vyrobena pouze z přírodních surovin, proto je velmi šetrná i pro alergickou a citlivou pokožku.

Vhodná pro kombinaci se všemi výrobky AlmaWin. Zcela bez syntetických vonných látek a konzervantů. Dermatologicky testovaná. Jednoduché použití přímo do přihrádky pro aviváž.

Balení 750 ml vydrží podle dávkování až na 25 pracích cyklů. Intenzitu vůně si regulujete dávkováním výrobku.

Obsah: 750 ml

Cena: 175,- Kč


Složení: ethanol, cukrové tenzidy, éterické oleje (eukalyptus*), výtažek z listů verbeny* (verbena officinalis), kyselina citronová, polysacharid, voda

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

INCI: méně než 5% neionických tenzidů, aromatické látky: d-limoneny, linalool, citronellol, geraniol, citral

 

NA VLNU A HEDVÁBÍ

 

 

 

Tekutý na vlnu a hedvábí 750 ml (normální)Šetrný ale důkladný prostředek pro ošetření vlny, hedvábí a jemných tkanin při nízkých teplotách. Vhodné do pračky i na ruční praní. S obsahem pšeničných proteinů pro péči o pokožku a jemnou, delikátní vůní přírodních éterických olejů. Bez fosfátů, plniv a syntetických konzervačních prostředků. Vhodné pro citlivou pokožku alergiků.

 

 

Použití: Dávkujte přímo do bubnu. Na zvlášť odolné skvrny použijte AlmaWin bělidlo nebo AlmaWin jádrové mýdlo.

 

Dávkování: Dávkujte po uzávěrech (1 uzávěr = 30ml). Pro ruční praní řeďte v poměru 1/3 uzávěru na 5l vody. Pro praní v pračce 1/2 uzávěru na jeden prací cyklus.

Upozornění pro alergiky: prádlo je třeba řádně vymáchat.

 

750 ml ● 186,- Kč

 

Složení: cukrové tenzidy, síran glycerínu, ethanol, kyselina mléčná, kuchyňská sůl, benzylalkohol, pšeničné protein, éterické oleje (levandule*), voda

 

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

INCI: 5-15% anionických a neionických tenzidů, benzylalkohol, aromatické látky limoneny, linalool

 

 

 

 

 

 


Napsali o nás

7. 6. 2010
Look 2009

Cleanut - Tekuté mýdlové ořechy

look-2009 (normální)

archív