Prostředek na nádobí

Prostředek na nádobí 500 ml (normální)Prostředek na ruční mytí nádobí. S obsahem přírodních čisticích látek pro bezchybné odmaštění a dokonalou čistotu. Kukuřičné proteiny a glycerín současně chrání pokožku rukou. Se svěží vůní eukalyptu a lemongrass.

         
Použití: Koncentrát - řeďte vodou (cca 2 ml na jednu dávku). Při silnějším znečištění zvyšte dávkován
í

Obsah: 500 ml

Cena: 97,- Kč

Složení: Cukrový tenzid, síran glycerínu, ethanol, kuchyňská sůl, benzylalkohol, pšeničné proteiny, glycerín, mléčná kyseliny, éterické oleje (lemongras*, eukalyptus*), voda,

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

INCI: 5-15% anionických tensidů, 5-15% neionických tenzidů, benzylalkohol, citral, linalool

Prášek do myčky

Spolehlivě odstraňuje i zaschlé zbytky jídla, škrob a bílkoviny. Kombinace účinných látek zajišťuje stabilitu hodnoty pH, změkčuje vodu a zabraňuje usazování vápenných vloček na nádobí a zároveň tak prodlužuje životnost myčky. Rostlinné tenzidy a soli rozpouštějí mastnotu. S příjemnou vůní citronu.

Použití: Přiměřené množství přípravku nasypte do příslušného zásobníku myčky. Pro lepší výsledek použijte AlmaWin leštič skla a Almawin regenerační sůl

Dávkování: Podle intenzity zašpinění přidejte 1 - 1a1/2 polévkové lžíce

Obsah: 1250 g

Cena: 267,- Kč

INCI: méně než 5% neionických tenzidů, 5-15% bělicích látek na kyslíkové bázi, enzym proteáza, soda,

Složení: rostlinné silikáty, soda, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, citran sodný, kyselina polyasparginová, sodná sůl kyseliny jantarové, bělidlo na kyslíkové bázi, cukrový tenzid, enzym proteáza, éterické oleje – eukalyptus*

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Tablety do myčky

Tablety do myčky (normální)Jednoduché dávkování a zároveň nejlepší výsledky při umývání nádobí. Kombinace účinných, k přírodě šetrných látek zajistí dokonalé odstranění mastnoty i odolné špíny. Nezanechává na nádobí vápenné usazeniny a stopy po kapkách. S obsahem přírodního éterického oleje pro příjemnou vůni. Bez fosfátů, chloru a geneticky upravovaných surovin.

Obsah:500 g

Cena: 215,- Kč

Složení: citran sodný, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, křemičitan sodný, cukrové tenzidy, sodná sůl kyseliny polyasparginové, peruhličitan sodný, sodná sůl kyseliny jantarové, enzym proteáza, přírodní éterický olej  (eukalyptus*)

*z kontrolovaného ekologického zemědělství

INCI: Méně než 5% neionických tenzidů, 5-15% bělidla na kyslíkové bázi, enzym proteáza, soda, éterické oleje

Leštič skla do myčky 

Leštidlo do myčky 500 ml (normální)Vynikající vlastnosti obsažených cukrtenzidů přispívají k důkladnému odmaštění. Zabraňuje zpětnému usazování nečistot a vytváření vodních stop. Nádobí není třeba po mytí utírat. S obsahem glycerinu a kukuřičných proteinů k ochraně pokožky a příjemnou, svěží vůní éterických olejů.

Dávkování: Koncentrát - 1 stříknutí (2 ml) postačí na jeden mycí cyklus. Při velkém znečištění dávkování zvyšte. Aplikujte přímo do zásobníku pro vodu

Obsah 500 ml

Cena: 147,- Kč

Složení: ethanol, kyselina mléčná, kyselina citronová, cukrový tenzid, glycerín, voda.

INCI: 5-15% neionických tenzidů

 

Regenerační sůl do myčky

Sůl do myčky (normální)Změkčuje vodu a zamezuje tak usazování vápenných sraženin na nádobí, příborech 
a skleničkách. Zároveň prodlužuje životnost myčky.

Použití: AlmaWin regenerační sůl do myčky doplňte, když se rozsvítí příslušná kontrolka na myčce. Nasypte do dávkovače pro sůl.

Obsah: 2000 g

Cena: 97,- Kč

Složení: Chlorid sodný

 
 


Napsali o nás

7.6.2010
Look 2009

Cleanut - Tekuté mýdlové ořechy

look-2009 (normální)

archív